Duben 2010

To se nám to dlouze kouřívalo.

29. dubna 2010 v 22:10 | Nymfadora. |  writing
Ovechkin na kolenou, dál jde Plekancův Montreal.
Protože Habs&Plekanec jsou prostě nejlepší:P
wer
Hezké. Moc hezké. Ovečkin si to teda dává tuto sezónu:P Smutná stránka této věci je, že se čtvrtfinále NHL tak trochu kryje s MS. Co už. Budu vstávat v 1 v noci.

Absolutně nechápu rýsováníčko z matiky. Možná mi to půjde líp, když si koupím náhradu za své 'skládací' pravítko s ryskou rozlomené přímo na rysce. Ale to stejně nejde, protože mě zítra šesťáci, ty krysy, o všecky peníze okradou.

V nepříliš záživném utkání se střelcem vítězného gólu stává Jakub Klepiš a já se můžu koneečně odebrat do postele. Se student's bookem.

SCREEEW YOOOOOU GUUUUUYYYYS.

Zkus tohle video;)
IT'S UP TO YOU NOW:)

Krvavé zranění Dominiky.

18. dubna 2010 v 21:29 | Nymfadora. |  writing
Dobrý den jmenuju se Dusík, jsem rudý až na prdel, ale s Eatonem se také spokojím a chci vám říct, že z tohohle záběru jasně vidíme, že Yorick Treille jednoznačně Dominiku fauluje.
wer
Chci tu sukni.

Je 21:28 a já jdu spát, protože se nechci rozčilovat. Škodí to mé pleti;D

don't wait for 2012. kill yourself.

15. dubna 2010 v 21:12 | Nymfadora. |  writing
My mom and my dad have never .... *complete* ... had a sex.
,ikiulzi
Jsem hrozitánsky smutná. Přestalo pršení, které mi neuvěřitelně zlepšovalo náladu a zítra musím na hloupou řečnickou soutěž, ačkoli jsem nemocná, nemůžu pořádně mluvit, pořád smrkám a kašlu a vůbec svůj 'projev' neumím a netuším, kdy se ho budu učit. Doufám, že nemá žádná třída krom nás češtinu druhou nebo třetí hodinu. Prosím. Zrovna mi Kryštof řekl, že mají a že se mi bude smát. Idiotek.
Dejv ChciVykládatMoukuVTescu Polčí je trochu střelený. Říkám proč má tak dementní bodování, že za 12 bodů z 21 mám za 5, když mám 57% dobře on říká, že jeho hranice je 60% a že nebude dávat čtyřky ani za 59,9%. Čtyřku měli ještě ti, kteří měli 12,5 bodů, což je 59,5%.
Před dvaceti dny jsem si objednala mikinu. Pořád ji ještě nevyexpedovali. Já na ni stejně pořád nemám peníze, ale to je úplně jedno, ty bych třeba ukradla, ale už ji chci!!!
Mačkáš stopky?

Řekni to obrázkem.

11. dubna 2010 v 15:03 | Nymfadora. |  writing
ghj

people are not perfect... except when they smile

5. dubna 2010 v 22:08 | Nymfadora. |  writing
Moje babička si myslí, že je v Andoře válka (!!!!!!!!!!!!!!!).
Mám objednanou tu modrou mikinu a nové černé fejky wayfarerky, ale obojí příjde nejdříve tak za 200 let.
Chtěla bych si zase s někým povídat v parku naproti jedničky o dinosaurech v parku naproti jedničky. Divná věta.
Na konci dubna podnikám se sestrou trip do Prahy. Odjíždíme v sobotu (ten víkend má být pouť v Dobré... to není dobré) bez rodičů a bez peněz za drahými sestřenicemi, strýcem a tetou. V plánu je ňáké divadlo. vzruso jak cyp. Alespoň si na sebe poprvé v životě vezmu ty šaty co jsem si koupila k Vánocům.
Lets freeze the moment 'cause we're going down. we are damn down....
Zitra si petku z husitstvi opravim na ...... petku:)
My mom's on facebook. Oooh, goddamn you, Mark Zuckerburg.
Neumím vůbec obručovat. Jako točit s obručí kolem sebe, chápeš? Musím se to naučit.
Nemám ráda Zajíce a Hostáka a všecky ty čuráky komentátory, kteří uctívají Slavii a nikoho jiného. Měli by být nestranní. Anebo se alespoň svou náklonnost snažit skrývat. Vítkovice vyhrajou 7:2 a oni "vsecky goly vitkovic byly velice lacine zato slavie odehrala vyborny zapas". Slavie by měla hezky rychle vypadnout, aby se mohl ruzicka soustředit na národak a na německo:P budu brečet, jestli zase vypadneme ve čtvrtfinále. fakt. 
This packet saved my life. Potřebovala bych sakra vědět, co bylo těch 45 minut ve trosečníkovi co jsem zabila cestou z ovy domů.
Chtěla bych aby můj taťka stavěl domy na Mallorce a já tam s ním mohla jet a už se nikdy nevrátit, protože se už nikdy nechci dívat na určité páry a párečky, protože mi to trhá srdce.
A nikdo to nechápe.
gh