Únor 2010

Všechny vaše jména jehla v kůži zaznamená

25. února 2010 v 21:51 | Nymfadora. |  writing
Seřvala mě dneska zubařka, že jsem měla přijít dřív a ne až po dvou měsících, pak jsem jí ještě řekla, že s tím zubem nemůže dělat to, co chtěla, protože jedu do Alp a nechci, ať mě to tam bolí a tak mi do toho dala ňákou dezinfekci a sádru a prý si to mám odstranit zicherkou, když to bude bolet:D

Ráno jsem brečela a Vacl, který brečel, když nás vyřadili na MS Švédové, se mi směje.
***
nic nestíhám a dost mě to štve.
**

I'M GOING CRAZY.

22. února 2010 v 0:55 | Nymfadora. |  writing
Čekám na Kanada - USA ačkoli to začíná v půl druhé a já v šest musím vstávat do školy.
Hm. Hm. Hm. Neumím ZSV. Neumím ruštinu. Mám odpor k ruštině. Ale aspoň jsem si mohla počíst na transparentech v hledišti KanadaHakiPlejs, že. Nejlepší je stejně Ťuťin. Chvíli jsem uvažovala, jak se tohle jméno pro pořádného chlapa píše azbukou. Přišla jsem na to.


'Pak se předvedl bláznivý Radulov, jenž u mantinelu fauloval Krejčího tak nešikovně, že český forvard spadl na Zinovjeva, který musel odkulhat do kabiny. '
Cyp.

Další match až v úterý. To je asi zítra, že? To není tak špatné.

Kdyby tvoje tělo to moje tělo chtělo, to by se potom to moje tělo mělo.

18. února 2010 v 21:05 | Nymfadora. |  writing
Vamp si myslí, že místo čaje nosím do školy rum.
Hrozně mě bere, jak je teďka každá druhá holka na FB udělaná z hokeje a přitom ty borky stoprocentně vůbec netuší, s kým jsme hráli finále v Naganu. Ví vůbec, že jsme to finále vyhráli?:O Zkusím se nerozčilovat, ale hrozně mě to IRITUJE ... Nepotřebuju, aby věděly, že Ovečkin má na nožích bruslí rozzuřené ovce, ale aspoň úřadujícího mistra světa, nebo NĚCO.
James Blunt nemá vůbec přitažlivou hruď.
Jela jsem do školy tágem, abych stihla ZSV, musela jsem za to dát svoji vlastní stovku a přitom mám teďka jen 5+2 děleno 2. Z toho zkoušení.
Michalíková mě dneska týrala celých DEVĚT minut u tabule. Zachránilo mě až zvonění. Pořád na mě řvala. ( dobře přeháním, ale má křehká osobnost to takhle chápe!:D ). Já ale nemůžu za to, že mi tam naschvál dala počítat jeden z těch příkladů s odmocninou ze dvou, které tak strašně nesnáším.
Vůbec neumím počítat takové to 10 na dvacátou první krát 10 na mínus jedenáctou. Bylo to v úkolu z fyziky. Napsala jsem si vedle sebe 10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10*10 a počítala to takhle:D vyšlo mi to blbě :X
Moje skvělá sestra Alpa vyřešila můj 'pěna do koupele' problém. Nice.
Můj současný problém se nazývá LACK OF MONEY.
V pondělí po škole si jdu povídat se sociální pracovnicí :X
Shaun White je bůh. Ale jen takový řadový, Zeus je stále již 8 let zadaná hvězda Kopřivnice.
V celým článku video jak se objímám s Plekancem ( ta poslední vteřina ).

THERE'S NOWHERE ELSE ON EARTH I'D RATHER BE

15. února 2010 v 23:41 | Nymfadora. |  writing

PLEKANEC V NHL ZÁŘÍ


Neumím zeměpis. Trochu nad mé síly.
Chemie je pro mne španělská vesnice. Možná proto, že máme hluchou, slepou a tupou profesorku.
Má jediná známka za toto pololetí ze ZSV je 5.
Mám hotový protokol do fyziky. Po 28 dnech.
Vamp nás neustále svými výchovnými divnými způsoby nabádá, abychom na lyžák nebrali žádný alkohol, že jinak ho vypije on.
Rozhoduju se, zdali jít spát anebo dolů k televizi na snowboardcross. Hm?
Dneska nám Dave donesl ňáký dortíček z recitační soutěže, kde byl asi první půlku hodiny ('Hlavně neskákejte z oken.') a dal ho Albertovi jakožto předsedovi a kolovalo to celou třídou, až jsem to nakonec sežrala z velké části já a z malé Ginger.
Zemánek po 3 týdnech opravil písemky a pochválil mě za můj podpis, že je to nejhezčí věc na celém testu. Byla tam jedna otázka 'Hospodářský význam plodů.' Napsala jsem 'vyrábí se z nich alkohol' a on mi k tomu napsal 'To je hlavní význam?'. Jak pro koho, že.
Mám se úplně dobře a nechci jít spát, protože ráno se probudím a bude to zase mizerný všecko.
Dneska jsem zaspala. Nezvoní mi budík. Sice jen jeden ze dvou, ale dělá to hodně. S jedním budíkem se prostě nevzbudím.
Potřebovala bych, aby mi někdo stáhnul do mobilu Here I Am od Adamse, protože mi se hrozně nechce.
Vacliček, kterému jsem dneska ukradla pět korun přes kopírku, mi řekl něco strašného!:D Myslím, že ta s chirurgickou ocelí na břišních partiích si vůbec nezaslouží toho, co považuje anglický letní déšť za nejlepší. On má asi štěstí na ty, co si ho nezaslouží :|
Plekanec v elitní formaci. Tzn. bude mít vysokou TOIku a já ho pořád uvidím. Nice:D
No. Jdu si lehnout. A poslouchat svůj sexy hlas opakující
Německo Bádensko-Wuttembersko Land Baden Wurttemberd Bavorsko Freistaat Bayern Berlin Land Berlin Braniborsko Land Brandenburg Brémy Freie Hansestadt Bremen Hamburk Hamburg Hesensko Hessen MEklenbursko - Přední Pomořansko Necklenburg - Vorpommern Dolní Sasko Niedersachsen Severní Porýní-Vestfálsko Nordrhein Westfalen Porýní Falc Rheinland-Pfalz Sársko Saaarland Sasko Sachsen Sasko Anhaltsko Sachsen-Anhalt Šlevicko-Holštýnsko Schleswig-Holstein Durynsko Thuringen Slovensko Banskobystrický Bratislavský Košický Nitranský Prešovský Trenčínský Trnavský Žilinský Polsko Dolnoslezské Opolské Slezské Malopolské Rakousko Vídeň Wien Dolní Rakousko Niederosterreich Horní Rakousko Oberosterreich Štýrsko Steiemark Tyrolsko Tirol Korutany Kamten Salcbursko Salzburgerland Vorarlbersko Vorarlberg Burgenland NA REPEAT!

good night


IN THE NIGHT WE'LL WISH THIS NEVER ENDS

10. února 2010 v 22:03 | Nymf. |  writing
'Tati, nemusím na první hodinu do školy, když budeme hrát se Slovenskem?'
'Nemusíš ani na tu druhou.'

Dnes jsem se konečně dozvěděla něco z předmanželské vztahové historie mé matky. Vždycky mě to zajímalo, ale nikdy se mi nechtělo ptát se.
Zítra mají s taťkou první stání u soudu.
Pretty cool.

Někteří šampioni mého srdce plus nedostačující náhrady za další šampiony mého srdce dneska vyhráli nad Prostějovem 5:0. Pretty cool. Really nice match. And really nice players..

Prezentovala jsem v IVT stejně jako všichni mí spolužáci svou prezentaci o nějaké části pc ( měla jsem myš ). Na předposlední stránce bylo 'Tuto hypernudnou prezentaci vytvořila v hypernudné hodině IVT Bára Špačková' a Pechová 'cooooožeeee? hypernudné????'. Otázka zní - fakt si ještě nevšimla, že jsou její hodiny hypernudné?

Zítra jdu reklamovat čepici. Čepici, kterou jsem si za 5 stovek koupila 15.12 s Komárem a která má v sobě 4 díry a je na ní záruka 24 měsíců. Jestli mě pošlou do prdele, tak je taky pošlu do prdele. A jestli si ji tam budou chtít měsíc nechat ( řekla bych obvyklá reklamační doba ) tak mi v Alpách umrzne hlava. Držte mi palce.

WE CAN LIVE LIKE JACK & SALLY IF YOU WANT.

8. února 2010 v 16:44 | Nymf. |  writing
Profesor Pašík zrušil z důvodu ledu na sjezdovce páteční Palkovice.
Profesor Fosforek měl dnes černou košili. Něco jako 'konečně jsem se dočkala'? Vůbec! Dneska jsme ho vůbec neměli, viděla jsem ho akorát ve výtvarce, když jsme dávali naše supertrapný obrazy na stěny na chodbě a on tam šel a měl na sobě mikinu, takže ta košile šla vidět slovy asi třicetšestcentrimetrůčtverečních.
Dívala jsem se na www.digruber.at - budu tam týden bydlet. Resp. 4 noci. Lyžák. Docela děs, pokoje po 10ti a 12ti ... Ale taky po dvou, chci pokoj po dvou a chci tam být sama.
Konečně jsem si sehnala šátek. Byla jsem dneska ve třech skate shopech na náměstí a všude mi řekli 'nemáme' ale pak mi taky slečna ve Stormu poradila, že šátky jsou v Zuzy a tak mám šátek ze Zuzy. Teď sedím u pc se svou růžovou helmou, šátkem a brýlema. Styl? Ano, pěkně trapný. Potřebuju si ještě do konce února pořídit gumičky, protože nesnáším rozpuštěné vlasy, když lyžuju.
Vendula byla v sobotu s Dejvem u bezdomovců a pak mi o tom vyprávěla a docela to změnilo můj pohled na Polčáka. Dejva. Teď ho beru více jako lidskou bytost.
Chtěla bych zabít slečnu XYZ, jelikož začla chodit na hokej a zamilovala se mi do Andyho Dufrense a pak taky do toho, co se holí všude a je to pitomá nána, protože.... Proto. Díky Bohu, že už tam nehraje současná hvězda Kopřivnice, kdyby tam totiž hrála současná hvězda Kopřivnice, na 105% by se do něj zamilovala (někteří ví o čem mluvím a věří mi, ne?) a já bych jí byla nucena vyškrábat oči. Nebo něco na ten způsob, no. Má jediné štěstí, že zatím ještě nepodlehla šarmu od Krutila, jinak bych ji šla normálně uškrtit.
Bere mi žvýkačky, tyčinky, pije mi zelený čaj za 25 korun - to by mé srdíčko ještě sneslo, ale když se ke mě pak chová, jako bych s ní husy pásla a z jejího chování lze vyčíst asi tohle 'já jsem Hitler vole a ty jsi židka!' a pak mi řekne 'jdi do prdele' a jde si za mistrem MO, který mi říká něco jako 'jsi jen odporná děvka a jak vyrosteš, tak budeš totální kurva' to už mé srdíčko neunese. Ano, mluvím o své někdyspolusedící Petrovské. Think about it.
Pořád hraju Sudoku na mobilu. Je to tak nudné, až mě to začalo bavit.
Ještě pořád jsem poblázněna jedním gymplákem a ještě pořád vůbec nikdo neví, kdo to je. Jsem na sebe tak hrozně pyšná.
Vaclíček je pořád nemocný. Úplně mi chybí ve škole. Takhle se tam nudím sama, kdyby tam byl on, můžem se aspoň nudit spolu a může mi říkat, že bych měla jít do Tadeáše, protože ho balí hrozně moc bažantek.
Už brzo bude olympiáda. Konkrétně za 4 dny 4 hodiny 23 minut a 6 sekund. Ptala jsem se bratra, jestli se těší, ale pak jsem si vzpomněla, že všechny ty zápasy budou v noci a tak se asi nebude moci dívat a on mi na to řekl, že to je dobré, že nebude chodit do školy.
Zítra potřebuju zjistit zůstatek na mém účtu a posléze porušit další mé předsevzetí, konkrétně 'Nebudu vybírat ze svého účtu u GEmoney.'. Potřebuju si totiž koupit bílé koupací šortky vehicle zlevněné z 890 na 534k. Ano, teď v zimě. Něco jako když jsem si v srpnu kupovala růžovou snb burton helmu zlevněnou z 1600 něco na 1100 něco (ano tu mám teď na sobě). Když tak dobré věci za výhodné ceny prostě neseženeš, když je potřebuješ.
T. Uhrová píše k fotce od Carbola, že byla jednou v hokejové šatně a že to tam smrdí jak v kravíně. Takže. Buď nikdy nebyla v hokejové šatně, nebo nikdy nebyla v kravíně, protože kravín smrdí úplně jinak, než hokejová šatna. Chápem?

WARNING THIS VIDEO IS AWESOME !


UPDATE ...18:38.. jo !!! Dostala jsem jedničku z fyziky!! Má závistivá spolusedící mi ten test hned roztrhala, protože dostala trojku, ale to není podstatné.
michal.neumimtrenovat@piskor.cz

1. února 2010 v 21:17 | barbra. |  writing
Zítra mi odpadají poslední dvě hodiny fyziky. Pretty cool. Mám na udělání protokolu čas dalších 14
dní. Stejně ho nakonec neudělám, znám se.
Polčák už je zpátky z Anglie, moje mamka na mě kašle, včera jsem volala 1 minutu a 11 sekund do Švédska, můj bratr ztratil mobil v Kodani, ale má pro mě dárek, mám těhotenský svetr, který mi Petrovská závidí, nemám úkol do matiky, na netu není 19. díl 3.série a 2.díl 4.série himym, pořád nevím, který pátek pojedem po páté hodině do Palkovic, stále jsem poblouzněna nesprávným člověkem, došly mi kapesníky s tučňákama, až se vrátí tať z toho Švédska, tak k nám příjde soc. pracovnice, na FB si mě do přátel přidal Brouk Pytlík, který mi napsal, že bych ho měla znát, koupala jsem se v totálně ledové vodě, protože teplá teče jen kdy se jí zachce, Alpa dnes 4 a půl hodiny čekala u zubaře, nemám inspiraci a nechci psát, protože když píšu, tak u toho ňák nezdravě moc vzpomínám a to mi nedělá dobře.
Včera večer jsem si četla takový ten sešit, kde mam psala, kolik jsem vážila, když jsem se narodila a v kolika letech jsem uměla číst (5!!!) a v kolika jsem se uměla podepsat (4!!!), že jsem jedla jenom křupky od taťky, jsou tam nalepené taky moje vlasy apod. Hokejisty mám ráda z toho důvodu, že už když mi bylo 10 měsíců a 11 dní, tak jsme byli s taťkou na soustředění v Kroměříži. A na dalším v létě '96. A 25.12.'96 jsme jeli na turnaj. Ta fotka je ze Šumperku, z toho léta.
Je mi na nic. Všecko je na nic.
A úplně všecky tyhle sračky jsou jen a jen pro 'Ahoj'. Enjoy it.